Do łazienki

Gdzie można kupić nowoczesne wanny?

Każdy etap wykańczania mieszkania, to nie lada wyzwanie nie tylko dla domowników, ale i pracowników wykonujących remont. Jednak najbardziej wymagającym pomieszczeniem podczas remontu jest łazienka. To tam najczęściej pojawiają się różnego rodzaju problemy, które w efekcie przyczyniają się do tego, że z małej zmiany robi się generalny remont z wymianą rur kanalizacyjnych włącznie. Jednak ten artykuł zostanie poświęcony małym zmianom, a mianowicie wymianie wanny w Radomiu.

Wanny w Radomiu – najnowszy trend w wystroju łazienek

Bez względu na to, czy łazienka jest duża czy mała, zawsze można w niej usytuować wannę. Nawet jeśli gabaryty pomieszczenia kąpielowego wydają się niesamowicie małe, to nie ma konieczności montowania tam jedynie kabiny prysznicowej. Dziś producenci wypuszczają na rynek mnóstwo wanien, które pełnią również funkcję natrysku. Jest to jeden z hitów ostatnich miesięcy. Nawet do niewielkiej wanny można zamontować szybę, dzięki której będzie możliwe wzięcie szybkiego prysznica, a w spokojne wieczory – relaksującej kąpieli. Jest to idealne rozwiązanie dla łazienek w mieszkaniach w blokach, które zwykle nie posiadają dużego metrażu.

Wanna – co jest dostępne na rynku?

Wanna może mieć różny kształt – dopasowany do pomieszczenia i oczekiwań klienta. Dużym zainteresowaniem cieszą się aktualnie wanny narożne, które nie zajmują tyle miejsca, co tradycyjne. Jeśli jednak ktoś jest posiadaczem sporej łazienki – największym hitem, odbieranym jako niezwykle luksusowy, jest duża, niezabudowana wanna ze sztucznego marmuru czy akrylu. Taka wanna to jednak dosyć spory wydatek.

Takie tworzywo jest niezwykle plastyczne, więc wanna może mieć każdy kształt, jaki tylko przyjdzie do głowy kupującemu – oczywiście będzie trzeba za każdą zachciankę trochę zapłacić.

Kolejnym hitem wśród wanien są oczywiście te z hydromasażem. Jest ich coraz więcej na rynku. Producenci oferują różne modele: narożne, prostokątne, okrągłe, duże, małe, podświetlane z możliwością słuchania muzyki czy podtrzymujące ciepło wody. Do wyboru do koloru – każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model.

Więcej na stronie: http://www.impero.com.pl/oferta/wanny