Do łazienki

Gdzie przechowywać kosmetyki i przybory toaletowe?

Osoby posiadające małe, klimatyczne łazienki mają problem z ich urządzeniem. Zdarza się bowiem tak, że nie mieszczą się tam ani meble ani specjalne regały. Dlatego też jedyny i najbardziej sensowym rozwiązaniem są półki łazienkowe. Są tanie, efektowne i świetnie pomieszczą wiele rzeczy.

Jakie półki wybrać?

Półki łazienkowe raczej od wielu sezonów nie zmieniły zbytnio swojego wyglądu. Modne są modele lekkie w kolorze bieli, czerni, brązie, szarości, w srebrze oraz złotym. Mogą występować w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach i wzorach. Niestandardowe wzory i kolory dostępne w sklepach chętnie wybierają klienci, gdyż taki asortyment powoduje, że nasza łazienka wygląda nowocześniej i oryginalniej. Takie dodatki pozwolą w szybki sposób zrobić porządek w łazience oraz sprawniej poselekcjonować nasze rzeczy.

Ze sklepu czy na wymiar?

Wielu klientów zastanawia się, gdzie kupić odpowiednie półki. Mimo iż w sklepach wybór jest ogromny, nie zawsze klientom pasuje kolor, rozmiar, czy materiał, z których są wykonane. Dla takich bardziej wymagających klientów możliwe jest zrobienie półek na indywidualne zamówienie. Firmy wówczas odwiedzają klienta w domu, by dopasować półki do istniejącej już aranżacji łazienki. Taki zakup może jednak być odrobinę droższy od gotowych produktów dostępnych w sklepach.

Ceny półek

Co ciekawe, półki łazienkowe można dostać obecnie już wszędzie. Nawet w wielu marketach na stoiskach pojawiły się chromowane półki, które bez trudu przymocuje się do ściany. Nie zawsze jednak jakość takich półek równa się z jakością mebli dostępnych w typowych sklepach meblowych. A cena zarówno w jednym, jak i drugim przypadku bywa bardzo podobna. Świetnej jakości półki, wykonane z dobrych materiałów można kupić już od 300 zł. Oczywiście, wszystko zależy od konkretnego zamówienia, materiału, z którego są wykonane, wymiarów czy dodatkowych akcesoriów, które posiadają (np. oświetlenie, szklane dodatki, zdobienia). Takie półki zdecydowanie opłaca się kupić do naszych łazienek.