Remont i wykończenie

Kotwa chemiczna

Jednym rozwiązań podczas wykańczania domu jest mocowanie elementów poprzez użycie kotwy chemicznej. Kotwa chemiczna stosowana jest do mocowania (cegła, pustaki ceramiczne). Polecana przez specjalistów, ponieważ stanowi materiał wytrzymały i bezpieczny.. Aplikowana za pomocą pistoletu, dobrze utwardza, nie posiada zapachu, ani styrenu, odporna na opady atmosferyczne.

Drzwi przesuwne smart-slide to nowe rozwiązanie w zakresie drzwi czy okien przesuwnych (tarasowych). Produkt jest dobrej jakości, przepuszcza powietrze, wytrzymuje napór wiatru i jest wodoszczelny. Posiada uszczelki, które tak jak punkty ryglowania w obszarze słupka zapewniają szczelność.

Innym elementem wyróżniającym się na tle produktów są pustaki szklane posiadają odporność ogniową EI30 i podświetlenie. Intensywnie nasycone kolorem, barwione powierzchniowo, metalizowane, co rozświetla towar. Oznacza to, że gama kolorystyczna jest unikalna.

Kleje żelowe stanowią nowoczesne zaprawy do przyklejania płytek

Są dobrej jakości, ponieważ posiadają wysoką przyczepność. Wykorzystywane podłoży(beton, tynk), podkładów z ogrzewaniem podłogowym, czy płytek ceramicznych. W ich skład wchodzi mikrokrzemionka oraz drobne uziarnienie. Klej żelowy aplikuje się na podłoże, ponieważ proces rozpłynięcia następuje pod płytką. Istnieje możliwość rozdrabniania go z wodą.

Płytka kółko krzyżyk stanowi wzór płytki cementowej dostępnej w wymiarach 30 cm/30 cm. Każdy zestaw z wybranym rodzajem cegły posiada płytki narożne. Płytki są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.