Oświetlenie

Lampy od Paul Neuhaus

Kiedy firma rozpoczęła swoją działalność w 1962 roku, ich zamysłem było dostarczanie niebanalnych i solidnych lamp, by rozjaśniały mroki w europejskich mieszkaniach. Cel został osiągnięty – Paul Neuhaus producent oświetlenia cieszy się uznaniem klientów i ugruntowaną pozycją w branży.

Paul Neuhaus lampy – dlaczego wybrać?

Starannie dobrane oprawy rozprowadzają światło w pomieszczeniu, a jednocześnie podkreślają indywidualny styl wyposażenia, eksponują zalety mebli, dekoracji oraz warunków przestrzennych. Odpowiednio dobrane lampy pomagają stworzyć klimatyczny nastrój w danym pokoju, co wpływa na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Lampy powinny stanowić harmonijną całość z wystrojem wnętrza, a jednocześnie być akcentem wizualnym, zwracać uwagę. Można to osiągnąć za pomocą lamp w stylu retro lub o wyrafinowanym, nowoczesnym lub przyciągającym wzrok wyglądzie. Takie możliwości daje oświetlenie Paul Neuhaus.

Oferta Paul Neuhaus

W ofercie niemieckiego producenta znajduje się aż 6 tysięcy modeli. W każdym z nich widać dbałość, by spełniał wszystkie funkcje nowoczesnej lampy. Są więc i futurystyczne kształty, zaskakujące zestawienia kolorów, odważne łączenie materiałów, innowacyjne rozwiązania. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu propozycję dla siebie i nie przepłaci – lampy tego producenta dostępne są w przystępnych cenach. Dobra jakość w przystępnej cenie – to idealna propozycja. Jakie lampy można kupić?

Producent oferuje lampy zewnętrzne (np. na balkony i tarasy) i wewnętrzne tj.:

  • kinkiety,
  • lampy wiszące,
  • lampy podłogowe,
  • lampy stołowe,
  • plafony,
  • lampy LED.

Wybór odpowiedniej lampy nie jest prostą sprawą. Jednak dzięki tak szerokiej ofercie dobrego i sprawdzonego producenta może być o wiele łatwiejszy i szybszy – mamy różny przekrój lamp w jednym miejscu.

Więcej informacji: www