Do łazienki

Na jakie akcenty w łazience postawić, by stworzyć wyjątkowe wnętrze?

Polacy zdecydowanie pokochali pięknie mieszkać. Coraz więcej osób chce urządzać swoje mieszkania w sposób niesztampowy, designerski, ale przy tym oczywiście wciąż funkcjonalny. Jak grzyby po deszczu powstają ciekawe sklepy z elementami wyposażenia wnętrz, a prasa wnętrzarska jest kupowana tak chętnie, jak żadne inne magazyny. Miłośnicy pięknych i stylowych wnętrz mogą teraz czerpać inspiracje dosłownie z każdej strony.

Atrakcyjna i funkcjonalna łazienka

Dla bardzo wielu osób to właśnie łazienka jest jednym z tych pomieszczeń w domu, do urządzania którego chcą się wyjątkowo mocno przyłożyć, by stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze. Łazienka to bardzo intymne pomieszczenie, które często musi być rozplanowane z głową, tak by na niedużym metrażu osiągnąć efekt wow. Na jakie mocne i ciekawe akcenty warto zatem tam postawić? Doskonałym pomysłem będzie stylowa zabudowa wokół sedesu, dzięki czemu pomieszczenie będzie bardziej eleganckie i proste w utrzymaniu czystości. Zaskakującym elementem może być nowoczesna umywalka wolnostojąca, która przyciąga uwagę swoją nowatorską formą. Ozdobne akcenty w postaci na przykład ciekawego lustra zawieszonego nad umywalką, złote baterii łazienkowej, ciekawych lamp czy regałów, upiększą tą przestrzeń. To właśnie takie dekoracje sprawiają, że łazienka sporo zyskuje i wyróżnia się.

Designerska umywalka wolnostojąca

Dzisiaj designerskie elementy wyposażenia wnętrz w są już coraz bardziej dostępne dla osób, których naprawdę nie stać na bardzo drogie urządzanie. Rzeczy ciekawe, wykonane z doskonałych jakościowo materiałów, są przystępne cenowo, trzeba tylko odrobinę się wysilić i poszukać ich na przykład w sklepach w internecie. Umywalka bez zabudowy to jedna z opcji. Inne godne uwagi elementy wyposażenia tego wnętrza to na przykład piękne wolnostojące wanny, minimalistyczne kabiny prysznicowe. Kropką nad i są łazienkowe tekstylia, elementy dekoracyjne, które ułatwiają przechowywanie w łazience, takie jak na przykład kosze, pudełka, ozdobne puzderka..