Do łazienki

Natryski prysznicowe – ekologicznie i z pomysłem

W domowych łazienkach coraz częściej wanny zostają zastąpione przez prysznice. Nie ma się co dziwić – moda na ekologię zatacza coraz szersze kręgi, a kąpiel w wannie to prawdziwe marnotrawstwo wody. Natryski prysznicowe są rozwiązaniem, które pozwoli zaoszczędzić i wodę, i… przestrzeń w łazience – zobacz teraz.

Zalety natrysków prysznicowych

Główną zaletą natrysków jest fakt, że zajmują one naprawdę niewiele miejsca. Natrysk łazienkowy zmieści się w każdej, nawet najmniejszej łazience. Mniejsze zużycie wody przekłada się również na mniejsze rachunki do zapłaty.

Nowoczesny natrysk prysznicowy to prawdziwe arcydzieło sztuki architektonicznej. Doskonale przemyślany design, dbałość o najmniejsze detale – to wszystko sprawia, że natryski świetnie wyglądają w łazienkowych wnętrzach.

Jak wybrać natrysk prysznicowy?

Najważniejsze jest, by na zakupie natrysku nie oszczędzać. Niższa cena zapłacona za produkt niższej jakości to tylko pozorna oszczędność. Zakup dobrej jakości zestawu natryskowego spokojnie można potraktować jako inwestycję. Warto pamiętać, że natrysk używany jest codziennie, często po kilka razy, w zmiennej temperaturze, wysokiej wilgotności – musi być wysokiej jakości, by w takich warunkach służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Jeśli chodzi o cenę zestawów natryskowych, to bywa ona bardzo zróżnicowana. Podczas kiedy najprostsze modele można kupić już za kilkaset złotych, to cena tych z wyższej półki potrafi wynieść nawet kilka tysięcy.