Oświetlenie

Oświetlenie Luminex

Lampa lampie nierówna. Można za lampę zapłacić dużo, a po krótkim czasie przestanie ona dobrze wyglądać, a można zapłacić przystępną cenę za produkt, który nie tylko jest trwały, ale także przez cały okres użytkowania wygląda jak w dniu zakupu. Do tej drugiej kategorii należą lampy Luminex.

Oświetlenie z Częstochowy

Od 1968 roku częstochowski producent wypuszcza na rynek oświetleniowy lampy, które cieszą się uznaniem architektów, projektantów i odbiorców, którzy interesują się nowoczesnymi rozwiązaniami. Projektanci bardzo dużą wagę przykładają do tego, by Luminex oświetlenie kojarzyło się z wysoką jakością i trwałością – kliknij. Dlatego szkice, które powstają w pracowniach, są wynikiem obserwacji trendów, oczekiwań klientów. W dalszym etapie projektanci dobierają kolorystykę, materiały, a następnie produkt trafia do ręcznej produkcji. Taka metoda produkcji pozwala na dokładne wykonanie każdego elementu oprawy oświetleniowej.

Luminex lampy – oferta producenta

Częstochowska marka w swojej ofercie bardzo szeroki i różnorodny wybór modeli. Jeśli ktoś poszukuje lampy do wnętrz lub na balkony, tarasy, do ogrodów, powinien zapoznać się z asortymentem firmy Luminex. Lampa gabinetowa, sufitowa, kinkiet, plafon, żyrandol – wszystkie modele posiadają ciekawy, niebanalny kształt, bogatą kolorystykę, a dla tych, którzy podążają z najnowszymi trendami mody, Luminex oferuje lampy wykonane z naturalnych materiałów tj. kamień, drewno, szkło.

Luminex od początku swojej działaności kieruje się hasłem, że „satysfakcja i zadowolenie klienta to kwestie nadrzędne”. Takie podejście przyniosło im uznanie i rozpoznawalność marki na rynku oświetleniowym. Warto samemu przekonać się o jakości lampy Luminex – produkty częstochowskiej firmy jeszcze nikogo nie rozczarowały i nie zawiodły. Luminex rozświetla wiele pomieszczeń.