Dekoracje

Paradyż Happiness – szczęście w egzotycznej formie

Paradyż jeden z liderów wśród ceramiki domowej, głównie płytek ceramicznych podłogowych, ściennych i gresu. Płytki są produkowane w Polsce, a jedna z kolekcji marki, kolekcja Paradyż Happiness, łączy ze sobą klasyczną, stonowaną szarość z turkusowym błękitem. Elementem ją wyróżniającą jest wspomniana egzotyka i charakteryzujące ją papugi umieszczone na roślinnym tle. Nazwa kolekcji Happiness wskazuje i podkreśla emocję jaką jest szczęście (ang. happiness – szczęście).

Elementy kolekcji Paradyż Happiness i kolorystyka

Kolekcję Paradyż Happiness stanowią:

  • matowe płytki 30×60 cm i grubości 9 mm: turkusowo-błękitna, szara, dwie płytki z wzorem przypominającym motyw roślinny;
  • szara matowa płytka ze strukturą 19,8×19,8 cm i 8 mm grubości;
  • uniwersalny panel z motywem egzotycznym: z kolorowymi papugami i roślinnością.

Dominującą kolorystyką kolekcji jest wspomniana wcześniej neutralna szarość (oraz jej odcienie i przełamania) oraz turkusowy błękit będący jej barwnym dopełnieniem. Egzotyczny panel zawiera też ciepłe, choć nieco przygaszone czerwienie i żółcie, które w połączeniu z szarością, przy stonowaniu nasycenia barw i powieleniem turkusu w upierzeniu papug, stanowią pasującą kompozycją z pozostałymi elementami kolekcji Paradyż Happiness – https://www.ekspercilazienek.pl/happiness-paradyz.

Jak kupować płytki Paradyż Happiness?  

Paradyż Happiness

Jak przy każdym innym wzorze należy wybrać pasujący model oraz jego ilość. Wzory można łączyć na ścianie, tworząc kompozycję – elementy z jednej kolekcji w założeniu pasują do siebie wzajemnie, bez względu na ich wzajemne zestawienia obok siebie. Każdy wzór sprzedawany jest od 1,44 m2, co przekłada się na jeden karton, nie ma możliwości zakupu niepełnego kartonu np. połowy. Przy zakupach warto więc pamiętać o dokładnym policzeniu powierzchni i doliczeniu dodatkowych płytek na wypadek strat lub błędu w obliczeniach.