Do łazienki

Praktyczna naturalność czyli płytki drewnopodobne

Stylizacja łazienki to bardzo istotna kwestia podczas każdego remontu. Od stylu jaki nadamy naszej łazience i materiałów użytych do jej wyposażenia będzie zależał nasz komfort użytkowania tego pomieszczenia.

Nowoczesna łazienka

Nowym trendem w aranżacji łazienek jest zastosowanie płytek imitujących drewno, zdarza się nawet, że mają one szorstką powierzchnie imitującą drewno. Cieszą się one ogromną popularnością ponieważ pod względem wyglądu praktycznie nie odbiegają od prawdziwego drewna, natomiast są od niego dużo bardziej wytrzymałe i odporne na wilgoć a co za tym idzie idealne do pomieszczeń sanitarnych. Ich niekwestionowaną zaletą jest też z pewnością ich cena oraz funkcjonalność, można nimi z powodzeniem wykładać posadzki i ściany.

Kafelki drewnopodobne- zalety

Podstawową zaletą kafli imitujących drewno z www.Banyo.pl jest ich wszechstronność i solidność, są odporne na wilgoć i ścieranie. Łatwo utrzymać je w czystości, wystarczy je przecierać co jakiś czas wodą z detergentem, nie ma potrzeby osuszania ich ani polerowania a i tak ślady po wodzie czy osady z mydła nie będą widoczne. Istotny może okazać się też ogromny wybór formatów i wzorów oferowanych płytek drewnopodobnych, imitują one różne gatunki drewna, wiec z pewnością da się je dopasować do każdej stylizacji. Co istotne dobrze współpracują też z ogrzewaniem podłogowym i doskonale przewodzą ciepło.

Stylizacja

Świetnie sprawdzą się też jako uzupełnienie reszty stylizacji domu. Wykorzystanie kafli drewnopodobnych pozwoli na spójną aranżację sąsiednich pomieszczeń poprzez delikatne przejście kolorystyczne parkietu i płytek. Będzie to nie tylko delikatne ale też bardzo stylowe