Garderoba

Śmieszne piżamy dla pań z poczuciem humoru

Jak szybko poprawić sobie humor po ciężkim, stresującym dniu? Najlepiej założyć ciepłą, przyjemną dla skóry piżamkę z motywami bajkowymi lub zwierzęcymi. Marka Kigurumi stworzyła bardzo ciekawą i barwną kolekcję piżam i szlafroków, w której każda z pań na pewno znajdzie coś dla siebie. Ilość różnorodnych fasonów i wzorów umożliwia paniom wybranie piżamki, która będzie najbardziej pasowała do ich figury i charakteru.

Kigurumi jednorożec

Ta piżamka to zdecydowanie hit ostatnich miesięcy. Panie, które znów chcą poczuć się jak małe, beztroskie dziewczynki, koniecznie powinny zaopatrzyć się w model Kigurumi jednorożec, który jest niezwykle barwny i efektowny. Ta piżama Kigurumi spokojnie zastąpi dres lub domowy outfit w niejeden zimowy wieczór. Taki jednoczęściowy kostium doskonale sprawdza się również podczas rodzinnych wyjazdów do bliskich oraz na wakacjach.

Piżama Kigurumi lis

Kigurumi lis, podobnie jak wspomniany powyżej model piżamy jednorożca, skierowany jest do pań ceniących komfortowe, luźne outfity, które jeszcze potrafią poprawić humor. Zabawne elementy umieszczone na całym komplecie tworzą spójną całość, co powoduje, że panie prezentują się naprawdę efektownie. Dużym plusem strojów Kigurumi jest to, że doskonale potrafią ukryć mankamenty figury oraz podkreślić jej zalety. W takich piżamach panie mogą także czuć się seksownie.

Piżama dla każdej kobiety

Kto powiedział, że takie śmieszne piżamy sprawdzają się tylko u młodych dziewczyn? Dojrzałe kobiety z poczuciem humoru również doskonale się czują w outfitach, które są niebanalne i unikatowe. Ponadto, piżama Kigurumi jest doskonałej jakości. Zadbano w niej o precyzyjne wykończenie i stworzono z dobrych, pozwalających skórze oddychać materiałów. Do tego jest ciepła i miękka, więc panie nie tylko w niej śpią, ale i również chętnie w niej chodzą po domu.

Źródło: Tutumi