Do łazienki

Umywalka — klasyczna, nowoczesna czy ponadczasowa?

Nowa umywalka nadaje łazience nowoczesny wygląd. Umywalkę można kupować pojedynczo lub w zestawie mebli łazienkowych. Można połączyć ją z dopasowaną szafką stojącą, z szafkami bocznymi, szafką z lustrem i stworzyć jednolity wygląd w swojej nowoczesnej łazience.

Różnorodność kształtów na każdy gust

Oprócz klasycznej umywalki ceramicznej naściennej istnieje wiele alternatyw w nowoczesnym, a jednocześnie ponadczasowym designie. Calani umywalki można kupić tanio lub zdecydować się na model ekskluzywny.
Producenci zazwyczaj mają w ofercie dopasowane wanny, brodziki i deski sedesowe, dzięki czemu można zaprojektować swoją łazienkę jednolicie pod względem ceramiki sanitarnej.

Oprócz umywalki ceramicznej, która ma zaokrąglony prostokątny kształt, można zdecydować się na umywalkę okrągłą lub owalną. Calani producent oferuje też umywalki nablatowe i inne modele, takie jak umywalki podwójne (każda z własną baterią), które są praktyczne dla rodzin.

Wybór materiałów

Umywalka ceramiczna ze sklepu admix.pl jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu czystości. Umywalki szklane prezentują się wyjątkowo elegancko. Dostępne są w kształcie okrągłym lub kwadratowym. Tworzywo sztuczne jest bardzo popularne wśród wielu klientów, ponieważ jest łatwe w czyszczeniu i nie jest tak zimne, jak szkło czy ceramika. Umywalkę z tworzywa sztucznego można kupić szczególnie tanio, ale modele wykonane z innych materiałów są mniej wrażliwe na zarysowania.

Prawidłowa pielęgnacja

Ceramika sanitarna ma tę zaletę, że można użyć środków do szorowania, aby usunąć uporczywe zabrudzenia bez uszkadzania materiału. Szklany zlew jest również łatwy do czyszczenia. Jeśli jednak kupuje się zlew wykonany z tworzywa sztucznego, ważne jest, aby wiedzieć, że czyszczenie ściernym środkiem czyszczącym nie jest możliwe. Można używać tylko delikatnych środków czyszczących, które nie uszkodzą powierzchni.