Do łazienki

Umywalki wpuszczane w blat – wygodne rozwiązanie do każdej łazienki

Umywalka stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. Obecnie mamy bardzo szeroki wybór modeli wiszących, nablatowych, naszafkowych, podwieszanych, wolnostojących oraz wpuszczanych w blat. Zlewy obok sposobu instalacji, różnią się również kształtami, kolorystyką oraz materiałami, z których zostały wykonane. Dzięki temu zyskujemy możliwość wybrania umywalki, która idealnie wkomponuje się w aranżację nawet najbardziej nietypowej łazienki.

Modele umywalek wpuszczanych w blat

Umywalka wpuszczana w blat – u Ekspertów Łazienek cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu sezonów. Obecnie producenci oferują proste oraz nietypowe modele, o różnych kształtach i gabarytach. Oczywiście najchętniej wybierane są białe misy ceramiczne. Ich zaletą jest duża odporność na działanie wody, osadzanie się kamienia oraz rdzy, a także wytrzymałość na działanie środków chemicznych. Ponadto klasyczne zlewy pasują do większości łazienkowych aranżacji. Osoby, które lubią innowacje mogą zdecydować się na szklaną, prostokątną formę o intensywnej kolorystyce, np. czerwonej lub pomarańczowej. Ciekawy pomysł stanowią również modele z akrylu, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i nietypowych kształtach. W sklepach z wyposażeniem łazienek oraz na internetowych platformach sprzedażowych z łatwością znajdziemy pojedyncze egzemplarze, których nie będzie miał nikt inny.

Dlaczego warto wybrać umywalkę wpuszczaną w blat?

W niewielkich łazienkach często brakuje miejsca na szafkę, a najpotrzebniejsze rzeczy trzymamy na pralce lub wysoko zawieszonych półkach. Jest to bardzo niewygodne, dlatego warto umywalkę wpuścić w szeroki blat, który posłuży nam, jako komfortowa półeczka. Obok zlewu możemy ustawić kosmetyki, szczoteczki do zębów lub inne przedmioty, których codziennie używamy, a przy tym zaoszczędzimy sporo miejsca. Dodatkowo nasza łazienka zyska na elegancji. Umywalka wpuszczona w blat zawsze wygląda gustownie, niezależnie od tego, czy jest wykonana z ceramiki, porcelany, marmuru, czy też konglomeratu.