Do łazienki

Wszystko, co trzeba wiedzieć o wc z bidetem

Montowanie w łazience sedesu oraz bidetu nie jest już konieczne. Dziś można założyć muszlę klozetową z bidetem i cieszyć się komfortem oraz dużą ilością miejsca w łazience. Oto, co trzeba wiedzieć o toaletach myjących.

Co to jest toaleta myjąca?

Sedes z bidetem to innowacyjny pomysł Japończyków, który bardzo szybko zaczął zdobywać uznanie na całym świecie. Dlaczego?

misa-wc-podwieszana

Muszla klozetowa z bidetem to rozwiązanie bardzo wygodne i funkcjonalne. Dzięki elektronicznemu panelowi bez zmiany pozycji można umyć oraz wysuszyć okolice intymne. Jest to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w łazienkach, które są niewielkich rozmiarów, a umieszczenie w nich bidetu było niemożliwe. Dziś ten problem nie istnieje i nawet w najmniejszej łazience nie trzeba rezygnować z komfortu i higieny.

Nie tylko praktyczne rozwiązania

Wc z bidetem to możliwość korzystania z muszli klozetowej, a następnie dzięki użyciu elektronicznego panelu pozwala natychmiast przejść do czynności higienicznych. Sposób mycia można dowolnie ustawić. Jest opcja mycia żeńskiego, tylnego bądź pulsacyjnego. Dodatkowo regulujemy poziom dysz, intensywność strumienia wody oraz jej temperaturę.

Toalety myjące są bardzo wygodne również dla dzieci, które dostosowują parametry tak, by temperatura wody, ciśnienie oraz pozycja dysz była odpowiednia dla najmłodszych użytkowników. Jest to również bardzo wygodne dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Obsługa urządzenia jest intuicyjna.

Sedesy z bidetem to nie tylko praktyczne rozwiązania, ale również elegancki design. Do dużej przestronnej łazienki warto wybrać wc stojący. Na małej powierzchni sprawdzi się toaleta wisząca, dzięki czemu łazienka optycznie się powiększy.

Klasyczne białe toalety sprawdzą się w każdej łazience, dla bardziej wymagających osób ciekawym rozwiązaniem będzie toaleta w gustownym czarnym kolorze. Łazienka z tak dobranymi sanitariatami będzie wyglądała elegancko i ekskluzywnie.