Dekoracje

Wymarzone podróże kosmiczne we własnym pokoju

Kosmos od zawsze fascynował, budził zainteresowanie i wyobraźnię. Niejeden chciałby chociaż raz w życiu spojrzeć własnymi oczami na ziemię z perspektywy kosmosu. Na dzień dzisiejszy jest to chyba nierealne, ale możemy sprawić, że nasze marzenie przynajmniej w części stanie się prawdą. Zawsze możemy zawieść plakat kosmos na ścianie własnego pokoju czy sufitu

Gwieździste niebo nad własnym łóżkiem

Czy nie ciekawe byłoby zasypianie codziennie z morzem gwiazd z różnych galaktyk nad naszą głową? Niewątpliwie byłoby to interesujące doznanie. Możemy sobie sami zagwarantować codzienną podróż w przestrzeń kosmiczną zawieszając plakaty kosmos we własnym pokoju. Codzienne patrzenie na tak wielką przestrzeń pomaga w zasypianiu, jest odprężające i koi nerwy. Wszystkie plakaty, które przedstawiają krajobrazy czy szersze perspektywy mają uspokajająco, co w dzisiejszych czasach ma niebanalne znacznie. W życiu codziennym mamy wystarczająco dużo stresu i napiętych sytuacji. Spojrzenie w dal przed pójściem spać wyciszy nasze zszarpane nerwy.

Okno na świat

W każdym, nawet mniejszym pokoju, dzięki odpowiednim zabiegom optycznym jesteśmy w stanie zwiększyć względną jego wielkość. Zawieszając olbrzymi kosmos na scianie w formie plakatu, stwarzamy niejako wrota do gwieździstej przestrzeni kosmicznej. Będzie to sprawiało fantastyczne wrażenie. Jeżeli do tego wybierzemy jakiś trójwymiarowy efekt, będziemy mieli wrażenie, że naprawdę mamy przed sobą portal do gwiazd. Możemy rozpocząć podróż w nieznane. Taki efekt sprawdzi się świetnie w mniej oświetlonych pokojach. Ciemny charakter plakatu i jasne gwiazdy kosmiczne dają powalający efekt. Warto zainwestować w taki niecodzienny charakter własnego pokoju. Najważniejsze jest jednak to, że plakat ten może być zawieszony tylko na jakiś czas, a potem możemy go wymienić na innych ciekawy wzór.